Ön itt áll: PályázóknakPályázatokÉrtékelési rendszerÉrtékelő testületekSzakterületi kollégiumokArchívum
Állam- és Jogtudomány–Politikatudomány (ÁJP) szakértői csoport
2018. május 11.
Utolsó módosítás: 2018. május 28.
Olvasási idő: 4 perc

Koller Boglárka - BTTK ÁJP

Koller Boglárka, PhD
elnök


európai integráció,
habilitált egyetemi docens, tanszékvezető, dékán, Nemzeti Közszolgálati Egyetem

tagság kezdete: 2017-02-01
tagság vége: 2017-12-31

tagok
végzettség, szakterület, munkahely
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Balázs István

közigazgatási jog
tanszékvezető egyetemi tanár, Debreceni Egyetem Állam és Jogtudományi Kar, Közigazgatási Jogi Tanszék
tudományos főmunkatárs, MTA Jogtudományi Intézet

2017-02-01
2017-12-31
 
Balogh László Levente
PhD
Politikatudomány
egyetemi docens, Debreceni Egyetem

2017-02-01
2017-12-31
 
Chronowski Nóra
PhD
EU jog, alkotmányjog
egyetemi docens, Eötvös Loránd Tudományegyetem, Állam- és Jogtudományi Kar, Alkotmányjog Tanszék

2017-02-01
2017-12-31
 
Gálik Zoltán
PhD
biztonságpolitika, európai integráció, az angolszász országok kül- és biztonságpolitikája
adjunktus, Budapesti Corvinus Egyetem

2017-02-01
2017-12-31
 
Hajnal György
PhD
Közigazgatási reform, közpolitika értékelés, önkormányzati reform
egyetemi tanár, Budapesti Corvinus Egyetem
tudományos tanácsadó, MTA Politikatudományi Intézet

2016-02-12
2018-01-31
 
Lévayné dr. Fazekas Judit
CSc
polgári jog, kereskedelmi jog, európai jog
tanszékvezető egyetemi tanár, dékán, Széchenyi István Egyetem

2016-02-12
2019-01-31
 
Somssich Réka
PhD
nemzetközi magánjog
dékánhelyettes, egyetemi docens, Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar

2017-02-01
2017-12-31
 
Stipta István
CSc
jogtörténet
egyetemi tanár, Károli Gáspár Református Egyetem

2015-02-01
2018-01-31
 
Szente Zoltán
DSc (MTA doktora)
alkotmányjog, alkotmánytörténet
tudományos tanácsadó, MTA TK Jogtudományi Intézet
egyetemi tanár, Nemzeti Közszolgálati Egyetem

2016-02-12
2019-01-31
 
Tarrósy István
PhD
politikatudomány, afrikanisztika, nemzetközi politika
habilitált egyetemi docens, tanszékvezető-helyettes, PTE BTK Politikatudományi és Nemzetközi Tanulmányok Tanszék
külügyi igazgató, PTE Külügyi Igazgatósága
2017-02-01
2017-12-31
 

tagok
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Kiss György, elnök
2014.02.01
2017.01.31
 
Balázs István
2014.02.01
2017.01.31
 
Balázs Zoltán
2014.02.01
2017.01.31
 2015.02.01 - 2015.07.31
Chronowski Nóra
2014.02.01
2017.01.31
 
Hajnal György
2016.02.12
2018.01.31
 
Karsai Krisztina
2013.02.01
2017.01.31
 
Koller Boglárka
2016.02.12
2018.01.31
 
Lévayné dr. Fazekas Judit
2016.02.12
2019.01.31

Stipta István
2015.02.01
2018.01.31
 
Szente Zoltán
2016.02.12
2019.01.31

Tarrósy István
2014.02.01
2017.01.31
 

tagok
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Dr. Arató Krisztina, elnök
2011.01.24
2014.01.31
 
Bencze Mátyás
2009.03.09
2013.01.31
 
Fleck Zoltán
2012.02.01
2015.01.31
2012-02-28 - 2012-07-31
Gajduschek György
2012.02.01
2015.01.31
2012-02-28 - 2012-07-31
Homoki Nagy Mária
2009.03.09
2013.01.31

Jakab András
2011.02.01
2014.01.31

Kaiser Tamás
2011.02.01
2014.01.31

Kecskés László
2010.05.01
2013.01.31
 
Kiss Balázs
2011.02.01
2014.01.31

Laczkóné Tuka Ágnes
2011.02.01
2014.01.31

Wopera Zsuzsa
2012.02.01
2015.01.31


Zsűri ügyintéző: Frunza Zsuzsanna, email: frunza.zsuzsanna@otka.hu
Utolsó módosítás: 2018. május 28.
Visszajelzés
Hasznos volt az oldal információtartalma az Ön számára?