Ön itt áll: PályázóknakPályázatokÉrtékelési rendszerÉrtékelő testületekSzakterületi kollégiumokArchívum
Bölcsészet- és Társadalomtudományok Kollégiuma
2018. május 11.
Utolsó módosítás: 2018. május 31.
Olvasási idő: 5 perc

Dr. Prószéky Gábor

 

Prószéky Gábor
elnök


számítógépes nyelvészet,
DSc (MTA doktora)
igazgató, MTA Nyelvtudományi Intézet

tagság kezdete: 2015-02-01
tagság vége: 2017-12-31

tagok
végzettség, szakterület, munkahely
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Arató Krisztina
PhD
politikatudomány
egyetemi tanár, intézetigazgató-helyettes, Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam és Jogtudományi Kar Politikatudományi Intézet

2015-02-01
2018-01-31
 
Czagány Zsuzsa
PhD
zenetudomány
tudományos főmunkatárs, MTA Zenetudományi Intézet

2015-02-01
2018-01-31
 
Czakó Erzsébet
DSc (MTA doktora)
gazdálkodástudomány
egyetemi tanár/igazgató, Budapesti Corvinus Egyetem, GTK, Üzleti Gazdaságtan Tanszék/Vállalatgazdaságtan Intézet

2015-02-01
2018-01-31
 
Czigler István
DSc (MTA doktora)
pszichofiziológia, kognitív pszichológia
professor emeritus, MTA Természettudományi Kutatóközpont, Kognitív Idegtudományi és Pszichológiai Intézet

2016.02-01
2019-01-31
 
Cser András
DSc (MTA doktora)
elméleti nyelvészet
egyetemi tanár, PPKE Bölcsészettudományi Kar

2016-02-01
2019-01-31
 
Csíkos Csaba
PhD
neveléstudomány
egyetemi docens /dékánhelyettes, ELTE Tanító- és Óvóképző Kar

2016-02-01
2019-01-31
 
Dévényi Kinga
CSc
sémi filológia, arabisztika
egyetemi docens, Budapesti Corvinus Egyetem Nemzetközi tanulmányok Intézete

2016.02-01
2019.01.31.
 
Fülemile Ágnes
PhD
néprajztudomány
tudományos főmunkatárs, MTA Bölcsészettudományi Kutatóközpont Néprajztudományi Intézet

2016.02-01
2019-01-31
 
Madas Edit
MTA levelező tag
paleográfia, középkori irodalom, kodikológia
egyetemi tanár, Pázmány Péter Katolikus Egyetem

2017.02-01
2017-12-31.
 
Mikó Árpád
DSc (MTA doktora)
reneszánsz
igazgató, MTA Bölcsészettudományi Kutatóközpont, Művészettörténeti Intézet

2016.02-01
2019-01-31
 
Pálffy Géza
DSc (MTA doktora)
Magyarország és a Habsburg Birodalom története a 16-17. században
kutató professzor, kutatócsoport-vezető, Magyar Tudományos Akadémia, Bölcsészettudományi Kutatóközpont, Történettudományi Intézet

2015-02-01
2018-01-31
 
Péli Gábor
DSc (MTA doktora)
szociológia, matematikai modellek
főigazgató-helyettes, MTA Társadalomtudományi kutatóközpont

2017.02-01
2017-12-31
 
Sik Endre
DSc (MTA doktora)
gazdaságszociológia, migráció
professor emeritus/vezető kutató, ELTE TáTK/TÁRKI

2015-02-01
2018-01-31
 
Szabadfalvi József
DSc (MTA doktora)
jogbölcselet
egyetemi tanár, Debreceni Egyetem, Jogbölcseleti és Jogszociológiai Tanszék

2015-02-01
2018-01-31
 
Vida Tivadar
CSc
kora középkori régészet
inzétezigazgató helyettes, ELTE BTK Régészettudományi Intézet, Budapest

2015-02-01
2018-01-31
 
Weiss János
DSc (MTA doktora)
filozófiatörténet
egyetemi tanár, Pécsi Tudományegyetem
2015-02-01
2018-01-31
 

tagok
tagság kezdete
tagság lejárta
tagság szünetel
Prószéky Gábor, elnök
2015-02-01
2017-01-31

Arató Krisztina
2015-02-01
2018-01-31

Czagány Zsuzsa
2015-02-01
2018-01-31

Czakó Erzsébet
2015-02-01
2018-01-31

Czigler István
2016-02-01
2019-01-31

Cser András
2016-02-01
2019-01-31

Csíkos Csaba
2016-02-01
2019-01-31

Dévényi Kinga
2016-02-01
2019-01-31

Fülemile Ágnes
2016-02-01
2019-01-31

Madas Edit
2015-02-01
2017-01-31

Mikó Árpád
2016-02-01
2019-01-31

Pálffy Géza
2015-02-01
2018-01-31

Péli Gábor
2015-02-01
2017-01-31

Sík Endre
2015-02-01
2018-01-31

Szabadfalvi József
2015-02-01
2018-01-31

Szegedy-Maszák Mihály
2016-02-01
2016-07-24

Vida Tivadar
2015-02-01
2018-01-31

Weiss János
2015-02-01
2018-01-31


Szigeti István (titkár
tagok
tagság kezdete
tagság lejárta
tagság szünetel
Prószéky Gábor, elnök
2015-02-01
2017-01-31

Arató Krisztina
2015-02-01
2018-01-31

Borsos Balázs
2015-02-01
2016-01-31

Czagány Zsuzsa
2015-02-01
2018-01-31

Czakó Erzsébet
2015-02-01
2018-01-31

Csapó Benő
2015-02-01
2016-01-31

Horváth László
2015-02-01
2016-01-31

Madas Edit
2015-02-01
2017-01-31

Pálffy Géza
2015-02-01
2018-01-31

Péli Gábor
2015-02-01
2017-01-31

Salvi Giampaolo
2015-02-01
2016-01-31

Sík Endre
2015-02-01
2018-01-31

Sisa József
2015-02-01
2016-01-31

Szabadfalvi József
2015-02-01
2018-01-31

Szirák Péter
2015-02-01
2016-01-31

Vida Tivadar
2015-02-01
2018-01-31

Weiss János
2015-02-01
2018-01-31

Winkler István
2015-02-01
2016-01-31


Szigeti István (titkár)
Utolsó módosítás: 2018. május 31.
Visszajelzés
Hasznos volt az oldal információtartalma az Ön számára?