Ön itt áll: PályázóknakPályázatokÉrtékelési rendszerÉrtékelő testületekSzakterületi kollégiumokArchívum
Földtudomány 2 (FT2) szakértői csoport
2018. május 11.
Utolsó módosítás: 2018. május 31.
Olvasási idő: 4 perc

Haszpra LÁszlo - AKOFK FT2Haszpra László
elnök


DSc (MTA doktora)
meteorológus (levegőkémia)
tudományos tanácsadó, MTA Csillagászati és Földtudományi Kutatóközpont, Geodéziai és Geofizikai Intézet 

tagság kezdete: 2016-02-12
tagság vége: 2019-01-31

tagok
végzettség, szakterület, munkahely
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Barcza Zoltán
PhD
meteorológus (földtudományok, meteorológia)
egyetemi docens, Eötvös Loránd Tudományegyetem, Meteorológiai Tanszék

2016-02-12
2019-01-31

Földváry Lóránt
PhD
építőmérnök (fizikai geodézia)
egyetemi docens, kutatási dékánhelyettes, Óbudai Egyetem, Alba Regia Műszaki Kar

2017-02-01
2017-12-31
2017-03-01 - 2017-06-30
Karátson Dávid
DSc (MTA doktora)
biológia-földrajz szakos tanár (vulkanológia, vulkánmorfológia)
tanszékvezető, egyetemi tanár, Eötvös Loránd Tudományegyetem, Természetföldrajzi Tanszék

2015-02-01
2018-01-31

Kenyeres Ambrus
PhD

geofizikus (műholdas geodézia)
osztályvezető, Budapest Főváros Kormányhivatala, Földmérési, Távérzékelési és Földhivatali Főosztály

2017-03-01
2017-06-30

Kovács Zoltán
PhD
biológia-földrajz szakos tanár (társadalomföldrajz, városföldrajz, politikai földrajz)
tanszékvezető, egyetemi tanár, Szegedi Tudományegyetem, Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék

2015-02-01
2018-01-31

Lóczy Dénes
DSc (MTA doktora)
földrajz-angol szakos tanár (geomorfológia)
egyetemi tanár, Pécsi Tudományegyetem, Természet- és Környezetföldrajzi Tanszék

2017-02-01
2017-12-31

Molnár Ágnes
PhD
meteorológus (környezettudomány, levegőkémia)
tudományos főmunkatárs, Pannon Egyetem, Föld- és Környezettudományi Intézeti Tanszék

2016-02-12
2019-01-31

Papp-Váry Árpád
PhD
kartográfus (térképtudomány)
kartográfus, Cartographia Kft.

2017-02-01
2017-12-31

Rózsa Szabolcs
PhD
földmérő és térinformatikai mérnök (felsőgeodézia, kozmikus geodézia, GNSS)
tanszékvezető, egyetemi tanár, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Általános és Felsőgeodézia Tanszék

2016-02-12
2019-01-31
2017-03-01 - 2017-06-30
Szalai Zoltán
PhD
biológia-földrajz szakos tanár, környezetvédelmi mérnök (természetföldrajz, geoökológia)
tudományos főmunkatárs, MTA  Csillagászati és Földtudományi Kutatóközpont, Földrajztudományi Intézet

2016-02-12
2019-01-31

Timár Gábor
PhD

geofizikus (távérzékelés, magnetoszféra fizika, jelfeldolgozás)
tanszékvezető egyetemi docens, Eötvös Loránd Tudományegyetem, Geofizikai és Űrtudományi Tanszék
2017-03-01
2017-06-30

Timár Judit
Csc
matematika-földrajz szakos tanár (tájökológia)
tudományos főmunkatárs, MTA  Csillagászati és Földtudományi Kutatóközpont, Földrajztudományi Intézet

2016-02-12
2019-01-31
 

zsűri ügyintéző: Bádonyi Krisztina, e-mail: krisztina.badonyi@nkfih.gov.hu
tagok
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Haszpra László, elnök
2016.02.12
2019.01.31

Bányai László
2014.02.01
2017.01.31
2014.02.01-2014.07.31,
2015.02.01-2015.07.31
Barcza Zoltán
2016.02.12
2019.01.31

Földváry Lóránt
2016.04.01
2016.09.30

Karátson Dávid
2015.02.01
2018.01.31
2015.02.01-2015.07.31
Kovács Zoltán
2015.02.01
2018.01.31
2016.02.01-2016.07.31
Kozma Gábor
2016.04.01
2016.09.30

Lóczy Dénes
2014.02.01
2017.01.31
2015.02.01-2015.07.31
Molnár Ágnes
2016.02.12
2019.01.31

Papp Váry Árpád
2014.02.01
2017.01.31

Rózsa Szabolcs
2016.02.12
2019.01.31
2016.02.12-2016.07.31
Szalai Zoltán
2016.02.12
2019.01.31

Timár Judit
2016.02.12
2019.01.31


zsűri ügyintéző: Bádonyi Krisztina, e-mail: krisztina.badonyi@nkfih.gov.hu
tagok
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Bartholy Judit, elnök

2015.02.01

2016.01.31

 
Bányai László
2015.02.01
2017.01.31

2015.02.01 - 2015.07.31.


Gábris Gyula
2015.03.01
2015.07.31
 
Haszpra László
2015.02.01
2018.01.31
 
Kalmár János
2015.03.01
2015.07.31
 
Karátson Dávid
2015.02.01
2018.01.31
2015.02.01 - 2015.07.31. 
Kovács Zoltán
2015.02.01
2018.01.31
 
Kozma Gábor
2015.02.01
2016.01.31
 
Lóczy Dénes
2015.02.01
2017.01.31
2015.02.01 - 2015.07.31.
Papp-Váry Árpád
2015.02.01
2017.01.31
 
Pirkhoffer Ervin
2015.03.01
2015.07.31
 
Szabó Szilárd
2015.02.01
2016.01.31
 
Tóth Gyula
2015.02.01
2016.01.31
 
Unger János
2015.02.01
2016.01.31
 

zsűri ügyintéző: Bádonyi Krisztina, e-mail: krisztina.badonyi@nkfih.gov.hu
Utolsó módosítás: 2018. május 31.
Visszajelzés
Hasznos volt az oldal információtartalma az Ön számára?