Ön itt áll: PályázóknakPályázatokÉrtékelési rendszerÉrtékelő testületekSzakterületi kollégiumokArchívum
Gépész-, Építő-, Építész és Közlekedésmérnöki (GÉK) szakértői csoport
2018. május 11.
Utolsó módosítás: 2018. május 29.
Olvasási idő: 4 perc

Károlyi György - MFKMTK GÉKProf. Károlyi György
elnök


káoszelmélet, nemlineáris dinamika, műszaki mechanika
egyetemi tanár, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Nukleáris Technikai Intézet

tagság kezdete: 2016-02-12
tagság vége: 2019-01-31

tagok
végzettség, szakterület, munkahely
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Prof. Dobránszky János
kompozitok, bioanyagok, hegesztés, korróziós károsodások
MTA doktora, tudományos tanácsadóMTA-BME Kompozittechnológiai Kutatócsoport

2015-02-01
2018-01-31

Prof. Ferkai András
építészettörténet, design- és művészettörténet
tanszékvezető egyetemi tanár, Moholy-Nagy Művészeti Egyetem Design- és Művészettörténet Tanszék

2016-02-12
2019-01-31

Prof. Gáspár Zsolt
műszaki mechanika 
professor emeritus, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Tartószerkezetek Mechanikája Tanszék

2016-02-12
2019-01-31

Prof. Jármai Károly
szerkezetoptimálás
egyetemi tanár, Miskolci Egyetem Energetikai és Vegyipari Gépészeti Intézet

2015-02-01
2018-01-31
2017-03-13 - 2017-07-15
Prof. Mertinger Valéria
anyagtudomány
egyetemi tanár, Miskolci Egyetem  Fémtani, Képlékenyalakítási és Nanotechnológiai Intézet

2016-02-12
2019-01-31

Prof. Takács János
felületi tulajdonságok alakítása, lézeres technologiák
egyetemi tanár, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Gépjárműtechnológia Tanszék

2016-02-12
2018-01-31

Prof. Vad János
áramlástechnika, áramlástechnikai gépek
tanszékvezető, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

2016-02-12
2019-01-31

Prof. Vásárhelyi Balázs
kőzetmechanika, mérnökgeológia, geotechnika
egyetemi docens, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Geotechnika és Mérnökgeológia Tanszék 

2017-02-01
2017-12-31


zsűri ügyintéző: Gémesné Deák Júlia, e-mail: julia.deak@nkfih.gov.hu
tagok
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Károlyi György, elnök
2016.02.12
2019.01.31

Dobránszky János
2015.02.01
2018.01.31

Ferkai András
2016.02.12
2019.01.31

Gáspár Zsolt
2016.02.12
2019.01.31

Hős Csaba
2016.04.01
2016.09.30

Jármai Károly
2015.02.01
2018.01.31

Kundrák János
2016.04.01
2016.09.30

Mertinger Valéria
2016.02.12
2019.01.31
2016.02.12-2016.07.31
Takács János
2015.02.01
2018.01.31
2016.02.01-2016.07.31
Vad János
2016.02.12
2019.01.31
2016.02.12-2016.07.31
Vásárhelyi Balázs
2014.02.01
2017.01.31

Vértesy Gábor
2016.04.01
2016.09.30


zsűri ügyintéző: Gémesné Deák Júlia, e-mail: julia.deak@nkfih.gov.hu
tagok
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Monostori László, elnök
2015.02.01
2016.01.31
 
Baranyi László
2015.02.01
2015.07.31
 
Dobránszky János
2015.02.01
2018.01.31
 
Hős Csaba
2015.02.01
2016.01.31
 2015.02.01 - 2015.07.31.
Jármai Károly
2015.02.01
2018.01.31
 
Károlyi György
2015.02.01
2016.01.31
 
Lukács János
2015.02.01
2015.07.31
 
Takács János
2015.02.01
2018.01.31
 
Váradi Károly
2015.02.01
2017.01.31
 
Várkonyi Péter László
2015.02.01
2016.01.31
 
Vásárhelyi Balázs
2015.02.01
2017.01.31
 
Zsoldos Ibolya
2015.02.01
2016.01.31
2015.02.01 - 2015.07.31. 

zsűri ügyintéző: Gémesné Deák Júlia, e-mail: julia.deak@nkfih.gov.hu
Utolsó módosítás: 2018. május 29.
Visszajelzés
Hasznos volt az oldal információtartalma az Ön számára?