Ön itt áll: PályázóknakPályázatokÉrtékelési rendszerÉrtékelő testületekSzakterületi kollégiumokArchívum
Matematikai, Fizikai, Kémiai és Mérnöki Tudományok Kollégiuma
2018. május 11.
Utolsó módosítás: 2018. május 29.
Olvasási idő: 6 perc
Krisztin Tibor - MFKMTKProf. Krisztin Tibor
elnök


funkcionál-differenciálegyenletek
egyetemi tanár, Szegedi Tudományegyetem, Bolyai Intézet, Alkalmazott és Numerikus Matematika Tanszék 

tagság kezdete: 2015-02-01
tagság vége: 2017-12-31

tagok
végzettség, szakterület, munkahely
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Prof. Domokos Péter
kvantumoptika
kutató professzor, MTA Wigner Fizikai Kutatóközpont, Kvantumoptikai és Kvantuminformatikai Osztály

2016-02-01
2019-01-31
 
Prof. E. Kövér Katalin
nagyfelbontású, oldatfázisú NMR spektroszkópia
egyetemi tanár, Debreceni Egyetem, Szervetlen és Analitikai Kémiai Tanszék

2015-02-01
2018-01-31
 
Prof. Győri Ervin
gráfelmélet, kombinatorika
tudományos tanácsadó, MTA Rényi Alfréd Matematikai Kutatóintézet, Kombinatorika és Diszkrét Matematika Kutatócsoport

2016-02-01
2019-01-31
 
Prof. Harsányi Gábor
elektrokémia migráció, szenzorok
egyetemi tanár, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Elektronikai Technológia Tanszék

2016-02-01
2019-01-31
 
Prof. Hudecz FerencAz MTA rendes tagja
biomolekuláris kémia, peptidek, gyógyszerkutatás
egyetemi tanár, Eötvös Lóránd Tudományegyetem, Szerves Kémiai Tanszék

2017-02-01
2019-12-31
 
Prof. Keglevich György
környezetbarát és foszfororganikus kémia
egyetemi tanár, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Szerves Kémia és  Technológia Tanszék 

2016-02-01
2019-01-31
 
Prof. Kiss L. László
megfigyelési asztrofizika, csillagok és exobolygók
kutató professzor, MTA Csillagászati és Földtudományi Kutatóközpont, Konkoly Thege Miklós Csillagászati Intézet

2015-02-01
2018-01-31
 
Prof. Martinek Tamás
gyógyszerkémia
egyetemi tanár, Szegedi Tudományegyetem, Gyógyszeranalitikai Intézet

2017-02-01
2019-12-31
 
Prof. Páles Zsolt
matematikai analízis
egyetemi tanár, Debreceni Egyetem, Matematikai Intézet

2016-02-01
2019-01-31
 
Prof. Pokol György
analitikai kémia
egyetemi tanár, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Szervetlen és Analitikai Kémia Tanszékfőigazgató, MTA Természetudományi Kutatóközpont

2017-02-01
2019-12-31
 
Prof. Dr. Szatmári Sándor
lézer fizika
egyetemi tanár, Szegedi Tudományegyetem, Kísérleti Fizika Tanszék

2016-02-01
2019-01-31
 
Prof. Szirmay-Kalos László
számítógépes grafika
egyetemi tanár, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Irányítástechnika ás Informatika Tanszék

2017-02-01
2019-12-31
 
Prof. Szunyogh László
elméleti szilárdtestfizika, mágnesség
egyetemi tanár, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Elméleti Fizika Tanszék

2016-02-01
2019-01-31
 
Prof. Tóth Gábor
peptidkémia
egyetemi tanár, Szegedi Tudományegyetem, Orvosi Vegytani Intézet

2016-02-01
2019-01-31
 
Prof. Váradi Károly
géptervezés, VEM, tribológia
egyetemi tanár, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Gép- és Terméktervezés Tanszék

2016-02-01
2019-01-31
 
Prof. Zsoldos Ibolya
anyagszerkezetek modellezése és szimulációk
egyetemi tanár, Széchenyi István Egyetem, Anyagtudományi és Technológiai Tanszék
2016-02-01
2019-01-31
 

tagok
tagság kezdete
tagság lejárta
tagság szünetel
Krisztin Tibor, elnök
2015-02-01
2017-07-07

Domokos Péter
2016-02-01
2019-01-31

E. Kövér Katalin
2015-02-01
2018-01-31

Győri Ervin
2016-02-01
2019-01-31

Harsányi Gábor
2016-02-01
2019-01-31

Keglevich György
2016-02-01
2019-01-31

Kiss L. László
2015-02-01
2018-01-31

Mező Gábor
2015-02-01
2017-01-31

Páles Zsolt
2016-02-01
2019-01-31

Sallai Gyula
2015-02-01
2017-01-31

Soós Tibor
2015-02-01
2017-01-31

Szatmári Sándor
2016-02-01
2019-01-31

Szunyogh László
2016-02-01
2019-01-31

Tóth Gábor
2016-02-01
2019-01-31

Tóth Imre
2015-02-01
2017-01-31

Váradi Károly
2016-02-01
2019-01-31

Zsoldos Ibolya
2016-02-01
2019-01-31

Garab Ábel (titkár)




tagok
tagság kezdete
tagság lejárta
tagság szünetel
Krisztin Tibor, elnök
2015-02-01
2017-07-31

B. Szendrei Mária
2015-02-01
2016-01-31

Dékány Imre
2015-02-01
2016-01-31

Domokos Gábor
2015-02-01
2016-01-31

Donkó Zoltán
2015-02-01
2016-01-31

E. Kövér Katalin
2015-02-01
2018-01-31

Kiss L. László
2015-02-01
2018-01-31

Kónya Zoltán
2015-02-01
2016-01-31

Kun Ferenc
2015-02-01
2016-01-31

Lendvai János
2015-02-01
2016-01-31

Mező Gábor
2015-02-01
2017-01-31

Nagy István
2015-02-01
2017-01-31

Sallai Gyula
2015-02-01
2017-01-31

Simon Károly
2015-02-01
2016-01-31

Soós Tibor
2015-02-01
2017-01-31

Stépán Gábor
2015-02-01
2016-01-31

Tóth Imre
2015-02-01
2017-01-31

Garab Ábel (titkár)
 
 


Utolsó módosítás: 2018. május 29.
Visszajelzés
Hasznos volt az oldal információtartalma az Ön számára?