Ön itt áll: PályázóknakPályázatokÉrtékelési rendszerÉrtékelő testületekSzakterületi kollégiumokArchívum
Ókortudomány–Orientalisztika (ÓKR) szakértői csoport
2018. május 11.
Utolsó módosítás: 2018. május 28.
Olvasási idő: 3 perc

Takács László - BTTK ÓKRTakács László, CSc
elnök


római irodalom,
habilitált docens, Pázmány Péter Katolikus Egyetem

tagság kezdete: 2016-02-12
tagság vége: 2019-01-31

tagok
végzettség, szakterület, munkahely
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Buzási Gábor
PhD
késő antik teológia, vallástörténet, bibliaértelmezés története, újplatonizmus
adjunktus, Eötvös Loránd Tudományegyetem, Ókortudományi Intézet

2016-02-12
2019-01-31
 
Darab Ágnes
PhD
ókortudomány, irodalomtudomány
egyetemi docens, Miskolci Egyetem, BTK, Összehasonlító Irodalom- és Kultúratudományi Intézeti Tanszék

2016-02-12
2019-01-31
 
Farkas Mária Ildikó
PhD
orientalista (Japán és Kelet-Ázsia)
egyetemi docens, Károli Gáspár Református Egyetem, Bölcsészettudományi Kar, Keleti Nyelvek és Kultúrák Intézete, Japanológia Tanszék

2016-02-12
2019-01-31
 
Krupp József
PhD
klasszika-filológia
adjunktus, Eötvös Loránd Tudományegyetem, Bölcsészettudományi Kar 

2016-02-12
2019-01-31
 
Mayer Péter
PHD habil
görög irodalom
egyetemi oktató, Szegedi Tudományegyetem

2016-02-12
2019-01-31
 
Szántó Iván
Dr. habil.
iranisztika
tanszékvezető, Eötvös Loránd Tudományegyetem, Bölcsészettudományi Kar, Iranisztikai Tanszék

2016-02-12
2019-01-31
 
Szombathy Zoltán
PhD, habilitáció 
arabisztika, iszlám kultúra
tanszékvezető egyetemi docens, ELTE BTK Sémi Filológiai és Arab Tanszék

2016-02-12
2019-01-31
 

tagok
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Takács László, elnök
2016.02.12
2019.01.31

Buzási Gábor
2016.02.12
2019.01.31

Darab Ágnes
2016.02.12
2019.01.31

Farkas Mária Ildikó
2016.02.12
2019.01.31

Krupp József
2016.02.12
2019.01.31

Mayer Péter
2016.02.12
2019.01.31

Szántó Iván
2016.02.12
2019.01.31

Szombathy Zoltán
2016.02.12
2019.01.31


zsűri ügyintéző: Csóti-Gémes Veronika, e-mail: veronika.csoti@nkfih.gov.hu
tagok
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Sárközi Alice, elnök
2013.02.01
2016.01.31
 
Adorjáni Zsolt
2013.02.01
2016.01.31
 
Bareja-Starzynska, Agata
2015.05.12
2015.05.31

Cecere, Giuseppe
2015.05.11
2015.05.31
 
Dévényi Kinga
2013.03.01
2016.01.31
 
Hidas Gergely
2015.05.04
2015.05.31
 
Shanzer, Danuta
2015.05.04
2015.05.31
 
Simon Zoltán
2013.03.01
2016.01.31
 

zsűri ügyintéző: Csóti Veronika, e-mail: veronika.csoti@nkfih.gov.hu
Utolsó módosítás: 2018. május 28.
Visszajelzés
Hasznos volt az oldal információtartalma az Ön számára?