Ön itt áll: PályázóknakPályázatokÉrtékelési rendszerÉrtékelő testületekSzakterületi kollégiumokArchívum
Régészet–Magyar Őstörténet (RGM) szakértői csoport
2018. május 11.
Utolsó módosítás: 2018. május 29.
Olvasási idő: 4 perc

Bálintné Dr. Tóth Ágnes - BTTK RGMBálintné Dr. Tóth Ágnes, PhD
elnök


népvándorlás kori régészet
egyetemi docens, Szegedi Tudományegyetem, Régészeti Tanszék 

tagság kezdete: 2015-02-01
tagság vége: 2018-01-31

tagok
végzettség, szakterület, munkahely
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Czajlik Zoltán
CSc
ősrégészet, georégészet, régészeti lelőhelyfelderítés
tanszékvezető egyetemi docens, Eötvös Loránd Tudomáynegyetem, BTK, Régészettudományi Intézet, Archeometria, Régészeti Örökség és Módszertan Tanszék

2017-02-01
2017-12-31
 
Fülöppné Dr. Romhányi Beatrix
DSc (MTA doktora)
középkori egyház- és vallástörténet, középkori gazdaságtörténet
egyetemi docens, Károli Gáspár Református Egyetem, BTK, Történettudományi Intézet, Medievisztika Tanszék

2017-02-01
2017-12-31
 
Horváth Friderika
CSc
római kori provinciális régészet
tudományos főmunkatárs, MTA Bölcsészettudományi Kutatóközpont, Régészeti Intézet

2016-02-12
2019-01-31
 
Istvánovits Eszter
CSc
római és népvándorlás kor
főmuzeológus, Jósa András Múzeum, Régészeti Osztály

2016-02-12
2019-01-31
 
Kiss Viktória
PhD
ősrégészet, Kárpát-medence és Közép-Európa bronzkora
tudományos főmunkatárs, MTA Bölcsészettudományi Kutatóközpont, Régészeti Intézet

2017-02-01
2017-12-31
 
Nagy Levente
PhD
antik művészet, antik régészet, római régészet, kora keresztény régészet, vallástörténet, hagiográfia, egyháztörténet, régészeti örökségvédelem, ókori történetírók
tanszékvezető egyetemi docens, Pécsi Tudományegyetem, BTK

2017-02-01
2017-12-31
 
Végh András
PhD
középkori várostörténet és topográfia, városi régészet, középkori kőfaragás és szobrászat, középkori szakrális és világi építészet, kora reneszánsz építészet, középkori zsidóság épített emlékei
egyetemi docens, Pázmány Péter Katolikus Egyetem, BTK, Régészeti Tanszék
2016-02-12
2019-01-31
 

tagok
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Bálintné Dr. Tóth Ágnes, elnök
2015.02.01
2018.01.31

Czajlik Zoltán
2016.04.01
2016.09.30

Horváth Friderika
2016.02.12
2019.01.31

Istvánovits Eszter
2016.02.12
2019.01.31

Kiss Viktória
2014.02.01
2017.01.31

Lassányi Gábor
2014.02.01
2017.01.31

Révész László
2014.02.01
2017.01.31
2015.02.01-2015.07.31,
2016.02.01-2016.07.31
Takács Miklós
2013.02.01
2017.01.31
2016.02.01-2016.07.31
Tomka Gábor
2016.04.01
2016.09.30

Végh András
2016.02.12
2019.01.31


zsűri ügyintéző: Kristóf Lilla Alida, e-mail: alida.lilla.kristof@nkfih.gov.hu
tagok
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Bálintné Tóth Ágnes, elnök
2015.02.01
2018.01.31
 
Anders Alexandra
2015.02.01
2016.01.31
 
Facsády Annamária
2015.02.01
2016.01.31
 
Kiss Viktória
2015.02.01
2017.01.31
 
Lassányi Gábor
2015.02.01
2017.01.31
 
Révész László
2015.02.01
2017.01.31
2015.02.01 - 2015.07.31.
Ritoók Ágnes
2015.02.01
2015.07.31.
 
Szabó Gábor
2015.02.01
2016.01.31
 
Takács Miklós
2015.02.01
2016.01.31
 

zsűri ügyintéző: NemesériLilla, e-mail: lilla.nemeseri@nkfih.gov.hu
Utolsó módosítás: 2018. május 29.
Visszajelzés
Hasznos volt az oldal információtartalma az Ön számára?