Ön itt áll: PályázóknakÉrtékelési rendszerÉrtékelő testületekVegyes tárgyalási rendű kollégium testületeiNemzetközi Együttműködési Bizottság
Nemzetközi Együttműködési Bizottság
2018. május 11.
Utolsó módosítás: 2018. május 30.
Olvasási idő: 4 perc
A szakértői csoportok értékelői munkájuk során – a pályázati kiírásban meghatározottak szerint – igénybe vehetik további külső (hazai és/vagy külföldi) anonim szakértők véleményét.
tagok
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Beke Dezső, elnök
2014-08-01
2017-12-31
 
Antus Balázs
2017-04-01
2017-12-31
 
B. Szendrei Mária
2017-04-01
2017-12-31
 
Bakró-Nagy Marianne
2017-04-01
2017-12-31
 
Borbás Anikó
2017-04-01
2017-12-31
 
Borsos Balázs
2017-04-01
2017-12-31
 
Hamar Péter
2017-04-01
2017-12-31
 
Lendvai János
2017-04-01
2017-12-31
 
Mézes Miklós
2017-04-01
2017-12-31
 
Papp Zoltán
2017-04-01
2017-12-31
 
Sipiczki Mátyás
2017-04-01
2017-12-31
 
Szekeres Júlia
2017-04-01
2017-12-31
 
Szöllősi János
2017-04-01
2017-12-31
 

tagok
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Beke Dezső (elnök)
2014.08.01
2017.07.31

Borbás Anikó
2015.02.01
2018.01.31

Boros Mihály
2015.02.01
2018.01.31

Derényi Imre
2014.02.01
2017.01.31

Hideg Éva
2014.02.01
2017.01.31

Pléh Csaba
2014.02.01
2017.01.31

tagok
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Beke Dezső (elnök)
2014.08.01
2017.07.31
 
Derényi Imre
2014.02.31
2017.01.31
 
Hideg Éva
2014.02.01
2017.01.31
 
Huszthy Péter
2012.02.01
2015.01.31
 
Pléh Csaba
2014.02.01
2017.01.31
 
Orbán Tamás
2014.10.06
2014.12.31
 
Váradi András
2012.11.01
2015.10.31
2014.09.12-2014.12.31
Varró András
2012.02.01
2015.01.31
 
tagok
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Kertész János (elnök)
2010.01.01
2014.01.31

Bélyácz Iván
2011.01.31
2014.01.31

Huszthy Péter
2012.02.01
2015.01.31

Podani János
2012.02.01
2015.01.31

Tegze Miklós
2011.01.31
2014.01.31

Váradi András
2012.11.01
2015.10.31

Varró András
2012.02.01
2015.01.31

tagok
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Kertész János (elnök)
2010.01.01
2014.01.31

Bélyácz Iván
2011.01.31
2014.01.31

Huszthy Péter
2012.02.01
2015.01.31

Podani János
2012.02.01
2015.01.31

Tegze Miklós
2011.01.31
2014.01.31

Váradi András
2012.11.01
2015.10.31

Varró András
2012.02.01
2015.01.31

Utolsó módosítás: 2018. május 30.
Visszajelzés
Hasznos volt az oldal információtartalma az Ön számára?