logo

##VERSION##
Szeptemberben újabb pénzosztás lesz a piacvezérelt innovációknak, a kiscégek is figyeljenek
Tavasszal nagyon nagy volt az érdeklődés a Piacvezérelt KFI pályázat iránt, ezért „terveink szerint szeptemberben újra megnyitjuk majd”, már a tervezőasztalon van a kiírás – árulta el a Portfolio-nak adott interjúban Birkner Zoltán. A pályázatot kiíró Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal (NKFIH) elnöke elmondta: teljesen nyitott lesz ez a pályázati kör is, és felhívta a figyelmet a folyamatosan nyitva álló KKV Start Innováció című kiírásukra is, amelyen „egy-egy jó ötlet megvalósításához 10-20 millió forintot lehet elnyerni, egyszerűsített pályázati formában”.
Elolvasom
A piacorientált kutatói utánpótlást támogatja a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Alap új ösztöndíjprogramja
 Elolvasom
Piacra kell juttatni a magyar innovációt
 Elolvasom
Kétmilliárdos inkubátorpályázat indul a magyar startup ökoszisztéma továbbfejlesztésére
 Elolvasom
Koronavírus - Megkétszerezték a Covidea ötlet- és startup verseny díjazását
 Elolvasom
Tizennyolc nemzeti laboratórium kialakítása kezdődik meg
 Elolvasom
2020-1.2.2-EIT_KIC felhívás - társadalmi egyeztetés
 Elolvasom
Összes hír 
Eredményhirdetés
Pályázat azonosítója Pályázati felhívás címe Döntés dátuma  
2024-1.2.1-HE_PARTNERSÉG
NKFI Alap
Pályázat a Horizont Európa európai partnerségek közös nemzetközi pályázati felhívásaiban sikeresen szereplő magyar szervezetek támogatására, 7. forduló 2026. július 27.
2024-1.2.1-HE_PARTNERSÉG
NKFI Alap
Pályázat a Horizont Európa európai partnerségek közös nemzetközi pályázati felhívásaiban sikeresen szereplő magyar szervezetek támogatására, 8. forduló 2026. július 27.
2025-1.2.2-EUREKA
NKFI Alap
Az EUREKA programban való magyar részvétel támogatása 2026. július 03.
2026-1.2.1-KÖA
NKFI Alap
Kormányzati Önerő Alap 2026. július 03.
MEC_26
NKFI Alap
Tudományos Mecenatúra pályázat 2026. június 19.
Összes támogatott projekt 
Konzultáció S3 együttműködési terv kialakításához
2026. november 12., 16.00.
jelentkezés folyamatos a 2026. november 12-i beadásig
 Elolvasom
Az NKFI Hivatal hírei Kutatási, fejlesztési és innovációs hírek
Startup Factory (2020-1.1.4-STARTUP) Megjelent a HEPA forrástérképe
Kooperatív Doktori Program Doktori Hallgatói Ösztöndíjhoz (KDP-2020) Stroke: embereken próbálják a magyar fejlesztésű gyógyszerjelöltet
Innovative Medicines Initiative 2 - Call 23 Világújdonságnak számító koronavírustesztet dolgoztak ki szegedi kutatók
Innovative Medicines Initiative 2 - Call 22 Nyolc országból 110 startupötlet érkezett a magyar innovátorokat segítő programra
Áttörés nanorészecskék előállításában 30. Ifjúsági Tudományos és Innovációs Tehetségkutató Verseny (2020/2021-es tanév)
Liofilizált bendőfolyadék alapú probiotikus készítményt fejleszt az UBM Feed Kft. A mesterséges intelligencia minden ötödik magyar munkakörét érinti
Stroke: embereken próbálják a magyar fejlesztésű gyógyszerjelöltet HTE Fekete László Innovációs Díj 2020
Összes hivatali hír 
Összes KFI hír 
Aktuális pályázatok
Eredményhirdetések
Támogatott projektek keresője