
1077 Budapest Kéthly Anna tér 1.
A tréning során a résztvevők gyakorlati előadásokon és kis csoportos workshopokon keresztül sajátíthatják el a sikeres pályázat alapjait; a felhívás („call text”) értelmezésétől kezdve a konzorciumépítésen át a ”workplan” és a költségvetés kidolgozásáig, egy valós 2020-as pályázati felhíváson keresztül.
A tréning időpontja: 2019. november 14-15.
A tréning helyszíne: NKFI Hivatal, 1077 Budapest Kéthly Anna tér 1.
A jelentkezők kiválasztásánál előnyt élveznek azok, akik:
- valamely konkrét 2020-as felhívásra kívánnak pályázatot benyújtani (kivéve: MSCA, ERC, EIC Accelerator) és aktívan részt vesznek a pályázat megírásában kutatói/pályázatmenedzsment oldalon,
- korábban támogatást nem nyert H2020 pályázat újbóli benyújtását tervezik,
- rendelkeznek szakmai és pályázatírási/pályázat-részvételi tapasztalattal a kutatói/pályázatmenedzsment oldalról.
Az esemény tréning jellege miatt a részvétel korlátozott, max. 25 fő részvételét tudjuk biztosítani. A tréning nyelve angol, így a tárgyalóképes angol nyelvtudás a részvétel alapfeltétele. Amennyiben több, mint 25 fő jelentkezik, a résztvevőket a fent említett szempontok figyelembevételével választjuk ki.
A jelentkezési határidő: 2019. november 8, 14:00. A jelentkezés lezárult!
A kiválasztás eredményéről 2019. november 11-ig értesítjük a jelentkezőket.
1138 Budapest Moszkva sétány
Pontosan egy évtizede dolgozik a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal a hazai KFI ökoszisztéma építésén. Egy ilyen kerek évforduló jó alkalom a múlt eredményeinek értékelésére, de legalább ilyen fontos a jövő lehetőségeinek feltérképezése is. Ahelyett, hogy önmagunkat helyeznénk a középpontba, a támogatott vállalkozások, kutatóhelyek és projektek sikereit emeljük ki, amelyek az innováció és a gazdasági fejlődés motorjai Magyarországon.
Online közvetítés (Zoom alkalmazás)
A Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Alapból meghirdetett HU-RIZONT nemzetközi kiválósági kutatási együttműködési program (2025-1.2.1-HU-RIZONT) célja, hogy támogatást biztosítson magyar felsőoktatási intézmények vezetésével nemzetközi együttműködésben megvalósuló projektekre, melyek a Neumann János Program (NJP) fókuszterületeihez illeszkedően, a magyar és a nemzetközi közösség számára releváns és aktuális kihívásokra keresnek innovatív megoldásokat.