Ön itt áll: PályázóknakPályázatokÉrtékelési rendszerÉrtékelő testületekSzakterületi kollégiumokArchívum
Agrártudomány 1 (AGR1) szakértői csoport
2018. május 11.
Utolsó módosítás: 2018. május 27.
Olvasási idő: 5 perc
Hegedűs Attila - AKOFK (AGR1)
Hegedűs Attila
elnök


DSc (MTA doktora)
kertészmérnök (kertészeti növények genetikai és biokémiai vizsgálata)
dékán, egyetemi tanár, Szent István Egyetem, Kertészettudományi Kar, Genetika és Növénynemesítés Tanszék 

tagság kezdete: 2015-02-01
tagság vége: 2018-01-31

tagok
végzettség, szakterület, munkahely
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Alföldi Zoltán
PhD
agrármérnök, humánökológus (növénynemesítés és biotechnológia, környezeti és agrár bioetika, humánökológia, etnoökológia)
egyetemi docens, Pannon Egyetem, Növénytudományi és Biotechnológiai Tanszék

2017-02-01
2017-12-31

Árendás Tamás
PhD
agrármérnök (növénytermesztési tartamkísérletek, trágyázási szaktanácsadás)
tudományos főmunkatárs, MTA Agrártudományi Kutatóközpont, Növénytermesztési Osztály  

2017-02-01
2017-12-31

Hajós Lászlóné
kandidátus
mezőgazdasági mérnök, mezőgazdasági genetikus szakmérnök (növénygenetika és –nemesítés)
habilitált egyetemi docens, Szent István Egyetem, Mezőgazdaság- és Környzettudományi Kar, Mikrobiológiai, Genetikai és Biotechnológiai Intézet

2017-02-01
2017-12-31

Horváth Györgyi
PhD
biológia szakos tanár (fitokémia, mikrobiológia, gyógynövénykutatás)
Pécsi Tudományegyetem, Farmakognóziai Intézet, egyetemi docens, intézetigazgató helyettes  

2016-02-12
2019-01-31

Kocsy Gábor
DSc (MTA doktora)
biológus (növényi redoxbiológia)
tudományos tanácsadó, MTA Agrártudományi Kutatóközpont, Növényi Molekuláris Biológiai Osztály

2017-02-01
2017-12-31

Nagy János
DSc (MTA doktora)

agrármérnök (növénytermesztés, földhasználat)
centrumelnök, intézetigazgató, Debreceni Egyetem, Mezőgazdasági-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar, Földhasznosítási, Műszaki és Területfejlesztési Intézet

2017-02-01 
2017-12-31

Pál Magda
DSc (MTA doktora)
molekuláris biológus (gazdasági növények stresszélettana)
tudományos főmunkatárs, MTA Agrártudományi Kutatóközpont Növényélettani Osztály  
2016-02-12
2019-01-31

Pék Zoltán
PhD
kertészmérnök (növénytermesztési és kertészeti tudományok)
egyetemi docens, Szent István Egyetem, Kertészeti Intézet

2017-02-01
2017-12-31

Podruzsik Szilárd
PhD
közgazdász (élelmiszertermelés és -fogyasztás, élelmiszerbiztoság, bioenergia termelés)
egyetemi docens , Budapesti Corvinus Egyetem, Gazdaságtudományi Kar, Agrárközgazdaságtani és Vidékfejlesztési Tanszék

2017-02-01
2017-12-31

Purnhauser László
PhD
agrármérnök, mezőgazdasági genetikus szakmérnök (növények rezisztencianemesítése, molekuláris markerezés, búzanemesítés)
molekuláris genetikai laborvezető, búzanemesítő , Gabonakutató Nonprofit Közhasznú Kft.

2016-02-12
2019-01-31

Szittya György
PhD
agrármérnök (RNS biológia )
csoportvezető, tudományos főmunkatárs, Nemzeti Agrárkutatási és Innovációs Központ, Mezőgazdasági Biotechnológiai Kutatóintézet 

2017-02-01
2017-12-31


zsűri ügyintéző: Vadadi-Fülöp Tímea, e-mail: timea.vadadi-fulop@nkfih.gov.hu
tagok
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Hegedus Attila, elnök
2014.12.01
2018.01.31

Alföldi Zoltán Péter
2014.02.01
2017.01.31

Árendás Tamás
2014.02.01
2017.01.31

Hajós Lászlóné
2014.02.01
2017.01.31

Helyes Lajos
2016.02.12
2019.01.31

Horváth Györgyi
2016.02.12
2019.01.31

Juhász Angéla
2014.02.01
2017.01.31
2016.02.01-2016.07.31
Kocsy Gábor
2014.02.01
2017.01.31
2015.02.01-2015.07.31
Nagy János
2014.02.01
2017.01.31

Pál Magda
2016.02.12
2019.01.31

Podruzsik Szilárd
2014.02.01
2017.01.31

Purnhauser László
2016.02.12
2019.01.31

Soós Vilmos
2016.04.01
2016.09.30

Szittya György
2014.02.01
2017.01.31


Zsűri ügyintéző: Vadadi-Fülöp Tímea, e-mail: timea.vadadi-fulop@nkfih.gov.hu
tagok
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Hegedűs Attila, elnök
2015.02.01
2018.01.31
 
Alföldi Zoltán Péter
2015.02.01
2017.02.01
 
Árendás Tamás
2015.02.01
2017.01.31
 
Bartók Tibor
2015.02.01
2016.01.31
 
Cseuz László
2015.02.01
2016.01.31
 
Dobránszki Judit
2015.03.01
2015.07.31
 
Hajós Lászlóné
2015.02.01
2017.01.31
 
Juhász Angéla
2015.02.01
2017.01.31
 
Kocsy Gábor
2015.02.01
2017.01.31
2015.02.01 - 2015.07.31.
Nagy János
2015.02.01
2017.01.31
 
Pál Magda
2015.03.01
2015.07.31
 
Podruzsik Szilárd
2015.02.01
2017.01.31
 
Szittya György
2015.02.01
2017.01.31
 
Tóth Magdolna
2015.02.01
2016.01.31
 2015.02.01 - 2015.07.31.
Vágújfalvi Attila
2015.02.01
2016.01.31
 

Zsűri ügyintéző: Vadadi-Fülöp Tímea, e-mail: timea.vadadi-fulop@nkfih.gov.hu
Utolsó módosítás: 2018. május 27.
Visszajelzés
Hasznos volt az oldal információtartalma az Ön számára?