Ön itt áll: PályázóknakPályázatokÉrtékelési rendszerÉrtékelő testületekSzakterületi kollégiumokArchívum
Agrártudomány 2 (AGR2) szakértői csoport
2018. május 11.
Utolsó módosítás: 2018. május 31.
Olvasási idő: 5 perc

Cseh Sándor - AKOFK AGR2Cseh Sándor
elnök


DSc (MTA doktora)
állatorvos doktor, szaporodásbiológus szakállatorvos (andrológia, asszisztált reprodukció)
tanszékvezető, egyetemi tanár, Állatorvostudományi Egyetem , Szülészeti és Szaporodásbiológiai Tanszék és Klinika  

tagság kezdete: 2016-02-12
tagság vége: 2019-01-31

tagok
végzettség, szakterület, munkahely
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Bakonyi Tamás
PhD
állatorvos doktor (állatorvosi virológia, állatorvosi járványtan, vírusevolúció 
egyetemi tanár, Állatorvostudományi Egyetem, Járványtani és Mikrobiológiai Tanszék  

2016-02-12
2019-01-31
 
Bodó Szilárd
PhD

agrármérnök (alkalmazott embriológia, mikromanipuláció, ivep)
tudományos főmunkatárs, laborvezető, Nemzeti Agrárkutatási és Innovációs Központ, Mezőgazdasági Biotechnológiai Kutatóintézet

2017-03-01
2017-06-30

Dublecz Károly
PhD
agrármérnök (baromfitakarmányozás)
egyetemi tanár, csoportvezető, Pannon Egyetem, Állattudományi Tanszék

2015-02-01
2018-01-31
 
Fébel Hedvig
CSc
állatorvos doktor (takarmányozás-élettan)
tudományos tanácsadó, takarmányozási osztályvezető, Nemzeti Agrárkutatási és Innovációs Központ, Állattenyésztési és Takarmányozási és Húsipari  Kutatóintézet 

2017-02-01
2017-12-31
 
Ferenczi Szilamér
PhD
biotechnológus, molekuláris biológus (molekuláris biológia)
tudományos főmunkatárs, MTA Kísérleti Orvostudományi Kutatóintézet, Molekuláris Neuroendokrinológia Kutatócsoport 

2015-02-01
2018-01-31
2017-03-01 - 2017-06-30
Fodor László
CSc
állatorvos doktor (bakteriológia, fertőző betegségek)
tanszékvezető, egyetemi tanár, Állatorvostudományi Egyetem, Járványtani és Mikrobiológiai Tanszék 

2017-02-01
2017-12-31
 
Gál János
Ph.D., Habil.
állatorvos doktor (állatorvosi tudományok)
tanszékvezető, Állatorvostudományi  Egyetem, Egzotikus Állat- és Vadegészségügyi Tanszék 

2017-02-01
2017-12-31
 
Gyuranecz Miklós
állatorvos doktor (bakteriológia, fertőző betegségek)
tudományos főmunkatárs, MTA Agrártudományi Kutatóközpont, Állatorvos-tudományi Intézet

2017-03-01
2017-06-30

Hiripi László
PhD
biológus (biotechnológia, transzgénikus állatok)
főosztályvezető, csoportvezető, Nemzeti Agrárkutatási és Innovációs Központ, Mezőgazdasági Biotechnológiai Kutatóintézet 

2016-02-12
2019-01-31
 
Horváth Ákos
PhD
agrármérnök (halgenetika, hal ivarsejt mélyhűtés)
tudományos főmunkatárs, Szent István Egyetem, Halgazdálkodási Tanszék 

2017-02-01
2017-12-31

Kovács Melinda
MTA-tag
állatorvos doktor (állatélettan, állathigiénia)
egyetemi tanár, csoportvezető, Kaposvári Egyetem, Mikotoxinok az Élelmiszerláncban Kutatócsoport 

2017-02-01
2017-12-31

Magyar Tibor
DSc (MTA doktora)
állatorvos doktor (állatorvosi bakteriológia)
intézetigazgató, MTA Agrártudományi Kutatóközpont,  Állatorvos-tudományi Intézet 

2016-02-12
2019-01-31
2017-03-01 - 2017-06-30
Nagy Szabolcs Tamás
PhD
agrármérnök (spermatológia)
egyetemi tanár, Pannon Egyetem, Georgikon Kar, Állattudományi Tanszék 

2015-02-01
2018-01-31

Szabó András
PhD
agrármérnök (zsírsavak anyagcseréje, foszfolipidek)
egyetemi tanár, Kaposvári Egyetem, Agrár- és Környezettudományi Kar

2017-02-01
2017-12-31


zsűri ügyintéző: Vadadi-Fülöp Tímea, e-mail: timea.vadadi-fulop@nkfih.gov.hu
tagok
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Cseh Sándor, elnök
2016.02.12
2019.01.31

Bajcsy Árpád Csaba
2014.02.01
2017.01.31
2014.02.01-2014.07.31,
2016.02.01-2016.07.31
Bakonyi Tamás
2016.02.12
2019.01.31
2016.02.12-2016.07.31
Balogh Krisztián Milán
2016.04.01
2016.09.30

Bartha Tibor
2016.04.01
2016.09.30

Bodó Szilárd
2016.04.01
2016.09.30

Dublecz Károly
2015.02.01
2018.01.31

Fébel Hedvig
2014.02.01
2017.01.31

Ferenczi Szilamér
2015.02.01
2018.01.31
2016.02.01-2016.07.31
Fodor László
2016.04.01
2016.09.30

Gál János
2014.02.01
2017.01.31

Hiripi László
2016.02.12
2019.01.31

Horváth Ákos
2014.02.01
2017.01.31

Kovács Melinda
2014.02.01
2017.01.31

Magyar Tibor
2016.02.12
2019.01.31

Nagy Szabolcs Tamás
2015.02.01
2018.01.31
2016.02.01-2016.07.31
Szabó András
2014.02.01
2017.01.31


zsűri ügyintéző: Vadadi-Fülöp Tímea, e-mail: timea.vadadi-fulop@nkfih.gov.hu
tagok
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Mézes Miklós, elnök
2015.02.01
2016.01.31

Bajcsy Árpád Csaba
2015.02.01
2017.01.31
 
Dublecz Károly
2015.02.01
2018.01.31
 
Fébel Hedvig
2015.02.01
2017.01.31
 
Ferenczi Szilamér
2015.02.01
2018.01.31
 
Fodor László
2015.02.01
2016.01.31
 
Gál János
2015.02.01
2017.01.31
 
Gócza Elen
2015.02.01
2016.01.31
 
Horváth Ákos
2015.02.01
2017.01.31
 
Kovács Melinda
2015.02.01
2017.01.31
 
Nagy Szabolcs Tamás
2015.02.01
2018.01.31
 
Szabó András
2015.02.01
2017.01.31
 
Tuboly Tamás
2015.02.01
2016.01.31
 

zsűri ügyintéző: Vadadi-Fülöp Tímea, e-mail: timea.vadadi-fulop@nkfih.gov.hu
Utolsó módosítás: 2018. május 31.
Visszajelzés
Hasznos volt az oldal információtartalma az Ön számára?