Ön itt áll: PályázóknakPályázatokÉrtékelési rendszerÉrtékelő testületekSzakterületi kollégiumokArchívum
Filozófia (FIL) szakértői csoport
2018. május 11.
Utolsó módosítás: 2018. május 28.
Olvasási idő: 5 perc

Ullmann Tamás - BTTK FIL

Ullmann Tamás
elnök


filozófia
DSc (MTA doktora)
egyetemi tanár, ELTE BTK Filozófia Intézet

tagság kezdete: 2016-02-12
tagság vége: 2019-01-31

tagok
végzettség, szakterület, munkahely
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Ambrus Gergely
PhD
elme- és nyelvfilozófia, analitikus metafizika
habilitált adjunktus, ELTE BTK Filozófia Intézet 

2016-02-12
2019-01-31
 
Bagi Zsolt
PhD
filozófia
egyetemi adjunktus, Pécsi Tudományegyetem, Bölcsészettudományi Kar

2017-02-01
2017-12-31
 
Bene László
CSc
antik filozófia
tanszékvezető egyetemi docens, ELTE, Ókori és Középkori Filozófia Tanszék

2016-02-12
2019-01-31
 
Darida Veronika
PhD
színháztudomány
egyetemi adjunktus, ELTE, Művészetelméleti tanszék

2017-02-01
2017-12-31
 
Mester Béla
PhD
filozófiatörténet
főmunkatárs (2005-), Filozófiai Intézet (MTA Bölcsészettudományi Kutatóközpont)

2017-02-01
2017-12-31
 
Schmal Dániel
PhD
kora újkori filozófiatörténet
docens, Pázmány Péter Katolikus Egyetem BTK, Filozófiai Intézet

2016-02-12
2019-01-31
 

tagok
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Ullmann Tamás, elnök
2016.02.12
2019.01.31
 
Ambrus Gergely
2016.02.12
2019.01.31
 
Bene László
2016.02.12
2019.01.31
 
Mester Béla
2014.02.01
2017.01.31
 
Papp Zoltán
2013.02.01
2017.01.31
 
Schmal Dániel
2016.02.12
2019.01.31
 
Valastyán Tamás
2013.03.01
2017.01.31
 

zsűri ügyintéző: Nemeséri Lilla, e-mail: lilla.nemeseri@nkfih.gov.hu
tagok
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Margitay Tihamér, elnök
2015.02.01
2016.01.31
 
Forrai Gábor
2015.02.01
2016.01.31
 
Lautner Péter
2015.02.01
2016.01.31
 
Mester Béla
2015.02.01
2017.01.31
 
Papp Zoltán
2015.02.01
2016.01.31
 
Pavlovits Tamás
2015.02.01
2016.01.31
 
Valastyán Tamás
2015.02.01
2016.01.31
 

zsűri ügyintéző: Nemeséri Lilla, e-mail: lilla.nemeseri@nkfih.gov.hu
tagok
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Bollobás Eniko, elnök
2014.02.01
2017.01.31
 
Bengi László
2014.02.01
2017.01.31
 
Bernáth Árpád
2014.02.01
2017.01.31
 
Dobos István
2014.02.01
2017.01.31
 
Fabiny Tibor
2014.02.01
2017.01.31

Hajdu Péter
2014.02.01
2017.01.31
 
Hetényi Zsuzsa
2013.02.01
2016.01.31
 
Jankovits László
2014.02.01
2017.01.31
 
Józan Ildikó
2014.02.01
2017.01.31
 
P. Vásárhelyi Judit
2013.02.01
2016.01.31
 
Szegedy-Maszák Mihály
2014.02.01
2017.01.31
 

zsűri ügyintéző: Nemeséri Lilla, e-mail: lilla.nemeseri@nkfih.gov.hu
tagok
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Margitay Tihamér, elnök
2012.02.01
2015.01.31
 
Forrai Gábor
2012.02.01
2015.01.31
 
Hévizi Ottó
2013.02.01
2013.02.28
 
Lautner Péter
2013.02.01
2016.01.31
 
Papp Zoltán
2013.02.01
2016.01.31
 
Pavlovits Tamás
2012.02.01
2015.01.31
 
Perecz László
2011.02.01
2014.01.31

Valastyán Tamás
2013.03.01
2016.01.31
 

zsűri ügyintéző: Nemeséri Lilla, e-mail: lilla.nemeseri@nkfih.gov.hu
tagok
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Margitay Tihamér, elnök
2012.02.01
2015.01.31
 
Borbély Gábor
2010.05.01
2015.01.31

Forrai Gábor
2012.02.01
2015.01.31
 
Pavlovits Tamás
2012.02.01
2015.01.31
 
Perecz László
2011.02.01
2014.01.31

Somlyó Bálint
2010.05.01
2013.01.31

Weiss János
2009.03.09
2013.01.31
 2012-02-29 - 2012-07-31

zsűri ügyintéző: Mátrai Krisztina
Utolsó módosítás: 2018. május 28.
Visszajelzés
Hasznos volt az oldal információtartalma az Ön számára?