Ön itt áll: PályázóknakPályázatokÉrtékelési rendszerÉrtékelő testületekSzakterületi kollégiumokArchívum
Kísérletes Orvostudomány (KISOR) szakértői csoport
2018. május 11.
Utolsó módosítás: 2018. május 30.
Olvasási idő: 7 perc

Varró András - OBTK KISORVarró András
elnök


DSc (MTA doktora)
szívelektrofiziológia, keringésfarmakológia
tanszékvezető egyetemi tanár, Szegedi Tudományegyetem Farmakológiai és Farmakoterápiai Intézet 

tagság kezdete: 2015-02-01
tagság vége: 2018-01-31
szünetel: 2016-02-01 - 2017-01-31

tagok
végzettség, szakterület, munkahely
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Baczkó István, PhD
experimentális kardiológia
egyetemi docens 2012-től, Szegedi Tudományegyetem, Farmakológiai és Farmakoterápiai Intézet

2015-02-01
2018-01-31
 
Balla András, PhD
biokémia, jelátvitel
egyetemi docens, Semmelweis Egyetem Élettani Intézet

2015-12-01
2017-12-31
 
Boros Imre Miklós
DSc (MTA doktora)
molekuláris biológia, génműködés szabályozás
tanszékvezető, egyetemi tanár, SZTE Biokémiai és Molekuláris Biológiai Tanszék
csoportvezető, tudományos tanácsadó, SZBK Biokémiai Intézet

2016-02-12
2019-01-31
 
Csanády László
DSc (MTA doktora
elektrofiziológia
egyetemi docens, Semmelweis Egyetem Orvosi Biokémia Intézet

2017-02-01
2017-12-31
 
Dombrádi Viktor
DSc (MTA doktora
biokémia, molekuláris biológia
egyetemi tanár, Debreceni  Egyetem

2017-02-01
2017-12-31
 
Döme Balázs, PhD
tumor-indukált angiogenezis, tüdőgyógyászati onkológia
tüdőgyógyász osztályos orvos, IV. tüdőbelosztály, osztályvezető főorvos, Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet, Tumorbiológiai Osztály
tudományos igazgató, Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet

2017-02-01
2017-12-31
 
Dux Mária, PhD
szomatoszenzoros rendszer funkcionális anatómiája
egyetemi docens, Szegedi Tudományegyetem

2017-02-01
2017-12-31
 
Hegyi Péter
DSc (MTA doktora)
gastroenterológia
egyetemi tanár, SZTE I.sz. Belgyógyászati Klinika

2017-02-01
2017-12-31
 
Homolya László
DSc (MTA doktora)
sejtbiológia
tudományos tanácsadó, kutatócsoport vezető, MTA Természettudományi Kutatóközpont, Enzimológiai Intézet

2017-02-01
2017-12-31
 
Koller Ákos
DSc (MTA doktora)
szív és vérkeringés
egyetemi tanár,Tudományos Tanács elnöke, Semmelweis Egyetem, Kórélettani Intézet

2017-02-01
2017-12-31
 
Lévay György, PhD
CNS farmakológia, élettan, kórélettan
egyetemi tanár, Richter Nyrt.;Semmelweis Egyetem

2015-02-01
2018-01-31
 
Magyar János
DSc (MTA doktora)
celluláris szívelektrofiziológia
egyetemi tanár, Debreceni Orvostudományi Egyetem

2015-02-01
2018-01-31
 
Nánási Péter Pál
DSc (MTA doktora)
celluláris szívelektrofiziológia
2002-tôl: egyetemi tanár, 2001-tôl tanszékvezető: Fogorvosi Élettani és Gyógyszertani Tanszék-, Debreceni Egyetem, Orvos- és Egészségtudományi Centrum, Élettani Intézet
2017-02-01
2017-12-31
 
Pintér Erika
DSc (MTA doktora)
farmakológia, idegtudományok, neurofarmakológia
egyetemi tanár, intézetvezető, PTE ÁOK Farmakológiai és Farmakoterápiai Intézet

2016-02-12
2019-01-31
 
Reglodi Dóra
DSc (MTA doktora)
neurobiológia
oktatás, kutatás, PTE ÁOK Anatómiai Intézet

2016-02-12
2019-01-31
 
Szokodi István
DSc (MTA doktora)
kísérletes kardiológia, kardiovaszkuláris rendszer élettana és kórtana
egyetemi adjunktus, egyetemi docens, Pécsi Tudományegyetem, ÁOK, Szívgyógyászati Klinika
2016-02-12
2019-01-31
 
Tretter László
DSc (MTA doktora)
neurokémia
egyetemi tanár, Semmelweis Egyetem, Orvosi Biokémiai Intézet

2015-02-01
2018-01-31
 
Virág László
DSc (MTA doktora)
sejtbiológia, immunológia, molekuláris biológia, farmakológia
egyetemi tanár, intézet-igazgató, Debreceni Egyetem ÁOK, Orvosi Vegytani Intézet

2016-02-12
2019-01-31
 
Zsembery Ákos, PhD
elektrofiziológia
egyetemi docens, Semmelweis Egyetem, Orálbiológiai Tanszék
2015-02-01
2018-01-31
 

tagok
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Hegyi Péter, elnök
2016.02.12
2017.01.31

Ábrahám István
2016.04.01
2016.09.30

Baczkó István
2015.02.01
2018.01.31

Boros Imre Miklós
2016.02.12
2019.01.31

Csala Miklós
2014.02.01
2017.01.31

Csont Tamás Bálint
2016.04.01
2016.09.30

Dombrádi Viktor
2014.02.01
2017.01.31

Döme Balázs
2014.02.01
2017.01.31

Dux Mária
2014.02.01
2017.01.31

Homolya László
2014.02.01
2017.01.31

Koller Ákos
2014.02.01
2017.01.31
2015.02.23-2015.12.31
Lévay György
2015.02.01
2018.01.31

Magyar János
2015.02.01
2018.01.31

Nánási Péter Pál
2014.02.01
2017.01.31
2015.02.01-2015.07.31
Pintér Erika
2016.02.12
2019.01.31

Reglődi Dóra
2016.02.12
2019.01.31

Szokodi István
2016.02.12
2019.01.31
2016.02.12-2016.07.31
Tretter László
2015.02.01
2018.01.31

Várnai Péter
2013.02.01
2017.01.31

Varró András
2015.02.01
2018.01.31
2016.02.01-2017.01.31
Virág László
2016.02.12
2019.01.31

Zsembery Ákos
2015.02.01
2018.01.31
2016.02.01-2016.07.31

tagok
tagság kezdete
tagság vége
tagság szünetel
Varró András, elnök
2015.02.01
2018.01.31
 
Baczkó István
2015.02.01
2018.01.31
 
Barthó Lóránd
2015.02.01
2015.05.07
 
Boros Imre Miklós
2015.02.01
2015.07.31
 
Csala Miklós
2015.02.01
2017.01.31
 
Dombrádi Viktor
2015.02.01
2017.01.31
 
Döme Balázs
2015.02.01
2017.01.31

Dux Mária
2015.02.01
2017.01.31

Hegyi Péter
2015.02.01
2017.01.31
 
Homolya László
2015.02.01
2017.01.31
 
Koller Ákos
2015.02.01
2017.01.31
 2015.02.01 - 2015.12.31.
Lévay György
2015.02.01
2018.01.31
 
Magyar János
2015.02.01
2018.01.31
 
Nánási Péter Pál
2015.02.01
2017.01.31
 2015.02.01 - 2015.07.31.
Pintér Erika
2015.02.01
2015.07.31
 
Tretter László
2015.02.01
2018.01.31
 
Várnai Péter
2015.02.01
2016.01.31
 
Virág László
2015.02.01
2015.07.31
 
Zsembery Ákos
2015.02.01
2018.01.31
 

zsűri ügyintéző: Sutta Mária, e-mail: margit.sutta@nkfih.gov.hu
Utolsó módosítás: 2018. május 30.
Visszajelzés
Hasznos volt az oldal információtartalma az Ön számára?